Movies
Ratings
188
The PacifierRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0