Movies
Ratings
584
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
TampopoRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5