Movies
Ratings
1233
FrankensteinRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.0
Free GuyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5