Movies
Ratings
112
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0