Movies
Ratings
86
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0