Movies
Ratings
1165
SiratRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
- The Final SemesterRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0