Movies
Ratings
194
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0