Titles you rated
50 First DatesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5