Movies
Ratings
572
The Lion KingRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0