Movies
Ratings
473
Dragon HuntersRated ★ 2.5
The Ant BullyRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.5