Movies
Ratings
211
The AvengersRated ★ 3.0
UndergroundRated ★ 4.0
Landscape in the MistRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Friends After 3.11Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 5.0