Movies
Ratings
206
KlausRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5