Movies
Ratings
403
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0