Movies
Ratings
220
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
DreamsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0- Method ActingRated ★ 2.0
ArcoRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
The Bride!Rated ★ 4.5
Choir of GodRated ★ 0.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Rental FamilyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5