Series
Ratings
16
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5