Movies
Ratings
1179
Poor ThingsRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Safe HouseRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5