Movies
Ratings
54
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5