Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 0.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Girl by GirlRated ★ 0.5