Movies
Ratings
66
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.5- Last Winter, We PartedRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
FrantzRated ★ 3.0
The Blood of WolvesRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The ExceptionRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 2.5
YurigokoroRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0