Movies
Ratings
756
KikujiroRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
King RichardRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0