Movies
Ratings
622
LucyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 4.5
Don't Breathe 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 5.0