Movies
Ratings
481
The Lives of OthersRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 1.5
EddingtonRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 1.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0