Movies
Ratings
157
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
GeorgiaRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
SteveRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5