Movies
Ratings
1197
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
BusjackRated ★ 2.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 1.5
100 MetersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
RiverRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0