Movies
Ratings
973
The Ides of MarchRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
GhostedRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0