Movies
Ratings
218
The HostRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0