Movies
Ratings
1104
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 1.5
New OrderRated ★ 3.0
A. I. RisingRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- Daughter's TableRated ★ 4.0
- Audition on the SubwayRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0