Titles you rated
Fallen LeavesRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
- The Mountain Between UsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Echo of the PastRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The BotanistRated ★ 2.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
ChungnyeoRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0- Winter sleepRated ★ 2.0