Movies
Ratings
246
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0