Movies
Ratings
700
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5