Movies
Ratings
608
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5