Movies
Ratings
27
Fantastic FourRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0