Series
Ratings
277
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
My Happy EndRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My DemonRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
King the LandRated ★ 2.5
Delicious RendezvousRated ★ 3.0
Paik's SpiritRated ★ 2.5
The Genius PaikRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
So Not Worth ItRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 3.5