Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0