Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5