Movies
Ratings
143- One WinRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5