Movies
Ratings
422
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
PersepolisRated ★ 3.5
Anna MagdalenaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 1.5
ElephantRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.0
RanRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0- Taxi DriverRated ★ 2.5
Be Kind RewindRated ★ 2.5