Movies
Ratings
330
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0