Movies
Ratings
212
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Call of the WildRated ★ 2.0
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0