Series
Ratings
24
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0