Movies
Ratings
262
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5