Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 3.5
CreepRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
YakutatazuRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5