Movies
Ratings
434
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5