Movies
Ratings
612
Mulholland DriveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
...ingRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5