Titles you rated
The Big ShortRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5