Movies
Ratings
338
Gran TorinoRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.0
AngelRated ★ 3.0