Movies
Ratings
408
S1m0neRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
AssassinsRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.0
DarkmanRated ★ 3.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
Red PlanetRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 2.0
The AbyssRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0