Movies
Ratings
1097
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Other GuysRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5