Movies
Ratings
701
Baby DriverRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
MoxieRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a Problem? InternationalRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
Fat GirlRated ★ 3.0