Movies
Ratings
51
The KingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5